Narty

W Korbielowie znajduje się ok. 14 wyciągów począwszy od 3 wyciągów krzesełkowych i kilkunastu orczykowych do wyciągu "CYPISEK" dla początkujących i małych dzieci. 
 
Pilsko (1557m n.p.m.) jest najwyższą górą narciarską po Kasprowym Wierchu w Polsce. 
Trasy i wyciągi narciarskie w masywie góry Pilsko w Korbielowie są najwyżej położonymi trasami w Beskidach, a drugimi biorąc pod uwagę Tatry Polskie. Dzięki temu mamy na Pilsku bardzo dobre naturalne warunki śniegowe i unikalny mikroklimat. Trasy na Pilsku są bardzo zróżnicowane, nie monotonne a łączna długość tras narciarskich to ok. 23 km.  Zaletą jest to, że dzięki jednemu skipassowi możemy korzystać z 8 wyciągów. 
 
W obrębie góry Pilsko znajduje się dużo tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności, od łagodnych do trudnych. Trasy są przygotowywane przez ratraki, dolna część tras jest sztucznie naśnieżana i sztucznie oświetlona. Dla małych dzieci przedszkole narciarskie "Dimbo", organizowane są również liczne zawody w Narciarstwie alpejskim, Skicrossie, Carvingu, Freestylu. Nad bezpieczeństwem turystów bez przerwy czuwa Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. 
 
Największy atutem tych tras są najlepsze w Beskidach, jak również w Polsce naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardu. Sprzyja temu niepowtarzalny mikroklimat i wysokość nad poziomem morza.