Bezpieczny hotel

Szanowni Państwo,

W związku z panująca sytuacją i stosując się do obowiązujących przepisów, wprowadziliśmy w naszym hotelu szereg rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa naszych Gości i Pracowników, a także minimalizowanie ryzyka wystąpienie wirusa COVID-19.

Ufamy, że dzięki zastosowanym działaniom zdrowie nas wszystkich chronione jest w najwyższym stopniu. Dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt w naszym hotelu przebiegał w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

 

Bezpieczeństwo ogólne

1. Stosujemy się do reguły zachowania dystansu społecznego.

2. Na terenie hotelu mogą przebywać tylko zameldowani u nas Goście.

3. Nasi pracownicy wyposażeni są w środki ochrony osobistej: maseczki lub przyłbice i rękawiczki oraz bezwzględnie przestrzegają zasad pracy, często dezynfekują ręce, urządzenia.

4. W recepcji istnieje możliwość zakupu: maseczki i rękawiczek.

5. W hotelowych przestrzeniach ogólnych udostępniamy środki do dezynfekcji rąk wraz z instrukcją prawidłowej dezynfekcji rąk.

6. Zachęcamy do ograniczenia do minimum kontaktów Gości z Pracownikami: rozliczeń bezgotówkowych, kontaktu telefonicznego.

7. Regularnie dezynfekujemy punkty w przestrzeniach ogólnych hotelu: poręcze, klamki, kontakty, windę, a także wietrzymy obiekt.

8.Wprowadzenie odpowiednich, bezpiecznych odległości między stolikami / krzesłami w restauracji hotelu.

 

*Bardzo prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do naszych zaleceń.